Imprezy plenerowe, integracyjne, spotkania firmowe

Nie zawsze można zabrać ze sobą firmowy komputer na wyjazd plenerowy, nie każdy też posiada aparat cyfrowy aby uwiecznić szaleństwa ze znajomymi z firmy. Naprzeciw tym problemom wychodzą firmy oferujące wynajem odpowiedniego na takie okazje sprzętu. Imprezy integracyjne mają to do siebie, że praktycznie zawsze zdarzają się tam śmieszne sytuacje, które warto mieć uwiecznione w postaci zdjęć, lub jeszcze lepiej filmu.

Wynajęcie aparatu fotograficznego lub kamery video pozwoli na zapisanie tych często zwariowanych chwil. Jeśli do kompletu wynajmiemy notebooka z bezprzewodowym dostępem do Internetu, nagrany film lub wykonane zdjęcia od razu można zgrać na dysk twardy i wysłać mailem do znajomych, którzy z jakichś powodów nie mogli przyjechać na przyjęcie integracyjne.

Laptop przyda się również tym, którzy nie mogą rozstać się z pracą nawet na moment. Imprezy tego typu (niestety) nie zdarzają się zbyt często, dlatego też kupno aparatu lub kamery specjalnie na tę okazję mija się z celem, z drugiej jednak strony, wspomnienia zapisane na zdjęciach lub filmie mogą być bezcenne.